Hlavní navigace

UNIQA přichází s novým úrazovým pojištěním SIMPLY

Na základě analýzy mnohaletých zkušeností s úrazovým pojištěním zavádí v těchto dnech UNIQA pojišťovna na trh optimalizovaný produkt SIMPLY. Jak vyplývá z názvu, jeho sjednání je velmi jednoduché, a proto je určen nejširší veřejnosti. Jeho součástmi je krytí pro případ vážných trvalých následků s vysokou pojistnou částkou a dvěma připojištěními, dále dopravní pojištění, pojištění plné invalidity a nemocničního odškodného.

Sdílet

Těžký úraz s rozsáhlými trvalými následky je velkým zásahem do života a znamená naprostou změnu životního stylu, vyžadující mimo jiné nemalé finanční prostředky. Pro tento případ je konstruován produkt UNIQA nazvaný „Milionová ochrana“. Dosáhne-li zdravotní postižení klienta po úrazu určitého rozsahu, je klientovi vyplacena částka jednoho milionu korun, aby si mohl snadněji uspořádat svůj další život, popřípadě život svých blízkých. SIMPLY nyní přichází s možností dvou dalších připojištění, která rozšiřují či zvyšují pojistné plnění k tomuto nejoblíbenějšímu produktu.

Vzhledem k stále větší mobilitě a rostoucímu počtu tragických dopravních nehod nejen na silnicích vyvinula UNIQA dopravní úrazové pojištění, určené speciálně pro krytí rizik spojených s častým cestováním autem, ale i prostředky hromadné dopravy (zejména autobusem, vlakem, MHD).

Dále produkt obsahuje pojištění plné invalidity a pojištění nemocničního odškodného po dobu léčení následků úrazu. V případě plné invalidity pojištěného se vyplácí měsíční renta, která má za cíl nahradit nečekaný a rychlý propad příjmů. U nemocničního odškodného UNIQA pojišťovna ztrojnásobuje pojistné plnění, pokud dojde při úrazové hospitalizaci současně k nutné operaci klienta.

Jako bonus lze k pojištění SIMPLY získat za zvýhodněnou cenu další úrazové pojištění PROGRES umožňující progresivní růst pojistného plnění v závislosti na stupni trvalých následků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).