Hlavní navigace

UNIQA nyní odmění bezpečné řidiče s bonusem ještě další slevou

[Tisková zpráva] Od 10. října mohou noví klienti s bonusem ušetřit za pojištění vozidla v UNIQA pojišťovně. Ta se rozhodla zvýhodnit bezpečné řidiče s osobním vozem, kteří jezdili poslední dva roky beze škod.

Sdílet

Prokážou-li se bonusem za předchozí roky, náleží jim při uzavření pojistné smlouvy do konce roku 2011 dodatečná sleva z pojistného, a to jak u povinného ručení, tak i havarijního pojištění. Uspořit tím mohou stovky až tisíce korun.

Výše slevy činí 20 % z pojistného za povinné ručení a dalších 10 % z havarijního pojištění, rozhodnou-li se ho sjednat současně.

K rozhodnutí zavést toto zvýhodnění vedly hlavně tři motivy. Hlavním cílem je odměnit bezpečné řidiče. Dalším velmi významným důvodem byla snaha najít „dárek“ i pro ty motoristy, kteří jezdí bez nehod dlouhodobě a dosáhli už na bonus 45 nebo i 50 procent. To je hranice, nad kterou se už bonus v dalších letech nezvyšuje a v případě bezeškodního průběhu zůstane stejný. I tito řidiči mohou nyní v UNIQA pojišťovně dosáhnout další atraktivní úspory. V neposlední řadě podporuje UNIQA zlevněním povinného ručení i havarijního pojištění lepší propojištěnost vozového parku klientů.

Akční nabídka se vztahuje na vozidla do 3,5 tuny. UNIQA slevu poskytne řidičům, jejichž bezeškodní průběh v posledních dvou letech lze doložit podle registru vozidel u České kanceláře pojistitelů.

UNIQA pojišťovna dosahuje trvale výrazných přírůstků v oblasti pojištění vozidel, které je nejdůležitější součástí jejího neživotního odvětví (aktuálně 52 %). Zatímco tento druh pojištění napříč trhem druhým rokem klesá, UNIQA neustále přibývají klienti a objem pojistného roste. Tento trend potvrzuje dlouhodobou strategii UNIQA, která spočívá v co nejširší nabídce pro každého za rozumnou cenu, doplněné o všechny skutečně užitečné benefity, o něž mají motoristé zájem. Produktová paleta je rovněž průběžně optimalizována podle potřeb trhu.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).