Hlavní navigace

UNIQA nabízí nové životní pojištění FINANCE LIFE

Od května přichází UNIQA pojišťovna na trh s novým produktem tzv. „investičního životního pojištění“, který tak doplní dosavadní nabídku. Pojištění FINANCE LIFE je moderním druhem pojištění, které lze optimalizovat v souladu s platnou daňovou úpravou.

Sdílet

Má dvousložkovou strukturu – složku rizikovou k ochraně proti nepříznivým životním situacím a složku ke zhodnocení úspor. U složky úspor umožňuje klientovi samostatně zvolit z nabídky vhodný investiční program podle investiční strategie, kterou považuje za přiměřenou. V případě změny preferencí lze během doby trvání pojištění investiční program změnit. Finanční rezerva z pojistného je investována do podílových fondů, jejichž podílníkem se tak klient stává.

UNIQA pojišťovna připravila produkt FINANCE LIFE se třemi programy, které se navzájem liší pravděpodobnou výší zhodnocení a mírou nejistoty, s níž je investice spojena. Správu investičních programů zajišťuje UNIQA ve spolupráci s experty Raiffeisenbank.

FINANCE LIFE je produktem určeným pro dlouhodobou investici, u níž se výsledky dostaví až po uplynutí více let. Klient dostává pravidelné průběžné informace o tom, jaký je aktuální stav jeho investice.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).