Hlavní navigace

UNIQA na jaře se zvýhodněným pojištěním pro motoristy

[Tisková zpráva] UNIQA pojišťovna připravila na období duben až červen 2010 mimořádnou nabídku pojištění osobních aut. Bezeškodní bonus z povinného ručení za poslední dva roky novým klientům zdvojnásobí a započte ho hned ve stejné výši i pro havarijní pojištění, rozhodne-li se motorista sjednat ho.

Sdílet

Nyní nově dostane klient i úrazové pojištění s komfortní pojistnou částkou milion korun na rok zdarma. A k tomu ještě UNIQA  přidá exkluzivní meteorologický servis MeteoUNIQA: klient obdrží varováni pomocí SMS nebo e-mailu vždy, když se bude blížit  výkyv počasí k jeho PSČ, jako například vichřice, kroupy, přívalové deště, vánice, apod.

Generální ředitel UNIQA pojišťovny Martin Žáček uvedl tuto limitovanou akci slovy: „Pojištění aut hraje v našem portfoliu klíčovou roli a UNIQA z něj získává významnou část veškerého pojistného. Proto věnujeme mimořádnou pozornost průběžným inovacím a oživení naší nabídky. Důkazem toho, že se nám to daří, byl i loňský rok, během něhož se nám i přes nepříznivé rámcové podmínky zvýšil počet klientů v pojištění motorových vozidel o 20%.“

Hlavním smyslem akčního zdvojnásobení bonusu v povinném ručení je zvýhodnit motoristy jezdící bez nehod. Kromě toho chce UNIQA jarní zvýhodněnou nabídkou podpořit také motoristy, kteří zatím nemají havarijní pojištění, protože jim dosud připadalo drahé. V rámci této kampaně poskytne UNIQA novým klientům už na začátku automaticky stejný zvýhodněný bonus, jaký jim náleží v povinném ručení. Tím bude havarijní pojištění cenově velmi atraktivní zejména pro dobré řidiče.

V sazbách povinného ručení uplatňuje UNIQA i nadále v rámci segmentace speciální slevy pro řidiče mimo Prahu. Zvýhodňuje rovněž zkušené řidiče, ale i opatrné řidiče do 28 let, kteří za poslední tři roky nebourali. Pokračuje zvýhodnění pro osoby tělesně postižené a pro profesní skupinu lékařů.

Klienti UNIQA mají k dispozici rovněž komfortní asistenční služby. Od loňského roku byly několikrát rozšířeny a navýšeny limity plnění v rámci servisu pro motoristy v nesnázích. UNIQA těmito kroky i nadále usiluje o oslabení tradičního vnímání povinného ručení jako pojištění uzavíraného obligatorně jen v zájmu ochrany jiných osob.

MeteoUNIQA je na českém trhu jedinečný systém včasného varování před extrémní nepřízní počasí (jako jsou například vichřice, krupobití, náledí, vánice, silné lijáky, bouře, apod.), na něž je dobré se připravit. Unikátnost spočívá v tom, že klient dostává jen lokálně relevantní výstrahy podle jím zadaného PSČ, a to ve formě SMS nebo e-mailu. Předstih, s nímž se o blížící nepohodě dozví, mu umožňuje přijmout odpovídající opatření – např. odložit cestu nebo schovat auto do garáže.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).