Hlavní navigace

UniCredit Leasing završí přemístění skupiny UniCredit do Filadelfie

[Tisková zpráva] Na konci března 2012 završí společnost UniCredit Leasing stěhování společností ze skupiny UniCredit do nové administrativní budovy Filadelfie.

Sdílet

Stěhovacího maratónu, který na podzim letošního roku plánuje odstartovat UniCredit Bank, se zúčastní celkem pět společností finanční skupiny. UniCredit Leasing bude mít k dispozici dvě patra v 5. a 6. podlaží o celkové ploše 3 523 m2.

„Praha 4 se postupně stala jedním z nejvýznamnějších administrativních a obchodních center hlavního města. Je proto přirozené, že v tomto prostředí chtějí svoje další aktivity rozvíjet společnosti skupiny UniCredit, která je největším finančním uskupením ve střední a východní Evropě. Zároveň se nám tímto společným krokem podařilo spojit společnosti ze skupiny působící v ČR pod jednu střechu, což zkvalitní a zjednoduší komunikaci a zvýší se tím úroveň servisu pro všechny naše klienty,“ uvedl Jaroslav Jaroměřský, předseda představenstva a generální ředitel UniCredit Leasing.

Uspořádání a vybavení budovy Filadefia zcela naplňují náročné podmínky na příjemné pracovní prostředí včetně ekonomického a ekologického provozu. Budova je situována v blízkosti centra Prahy s velmi dobrou dopravní dostupností pro klienty, obchodní partnery i zaměstnance.

Do nové budovy Filadelfia v BB Centru na Praze 4 se budou stěhovat i dceřiné společnosti UniCredit Leasing, a to UniCredit pojišťovací makléřská, UniCredit Fleet Management. Sídlo zde bude mít též všech jedenáct sesterských nemovitostních společností.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).