Hlavní navigace

UniCredit Leasing: vznikla první mezinárodní síť

UniCredit Group a společnost Locat (Itálie) vytvořily první evropskou společnost v oblasti leasingových služeb spojením sítě mezinárodních odborníků na leasing v 17 zemích.

Sdílet

Skupina UniCredit a společnost Locat (Itálie) vytvořily skutečně mezinárodní leasingovou síť spojením lokálních zkušeností s globálním dosahem své evropské sítě. Od ledna 2009 italská leasingová společnost Locat vystupuje pod novou značkou UniCredit Leasing a bude dále koordinovat celou obchodní část skupiny UniCredit Group v rámci celé Evropy.

Síť společností UniCredit Leasing, která zahrnuje více než 2 900 zaměstnanců, je celkem v 17 zemích, a to v Itálii, Rakousku, Německu a na rostoucích trzích střední a východní Evropy v České republice, Polsku, Maďarsku, Srbsku, Slovinsku, Chorvatsku, Bulharsku, Rusku, Pobaltských státech, Bosně a Hercegovině, Rumunsku, Turecku a na Slovensku.

Být blízko zákazníkům

Nový organizační model společnosti UniCredit Leasing je založen na třech hlavních oblastech: strategie, obchod a provoz.

Tato struktura bude také zahrnovat pět Globálních kompetenčních center, které spojí znalosti o rozvoji leasingových produktů v globálním měřítku. V jednotlivých kategoriích bude mezinárodní tým schopen poskytnout efektivní řešení napříč všemi regiony, kde je UniCredit Leasing přítomen. Globální kompetenční centra se zaměří na konkrétní kategorie, které pro blízkou budoucnost představují obchodní cíle společnosti v globálním rozsahu. Jedná se o pojištění, nemovitosti, dodavatele, letectví a správu vozového parku.

Pod společnou značkou na klíčových trzích, kde je společnost UniCredit Leasing přítomna, bude tato také využívat největší bankovní sítě ve střední a východní Evropě: 10 000 poboček skupiny UniCredit Group je zastoupeno ve 22 zemích a pomůže dále zlepšit schopnost vyhovět potřebám klientů společnosti.

Z hlediska interní perspektivy je organizační struktura jasně zaměřena na využití našich nejlepších postupů a sdílení znalostí v rámci geografického rozsahu UniCredit Leasing, – uvádí pan Massimiliano Moi, prezident společnosti UniCredit Leasing. V současné době jsme jasně vedoucí leasingovou společností v Evropě a chceme pokračovat v této úspěšné cestě nejen pokud jde o objem obchodů, ale i pokud jde o spokojenost zákazníků a tvorbu hodnoty, doplňuje pan Moi.

UniCredit Leasing – první skutečně evropská leasingová síť

První skutečně evropská leasingová síť UniCredit Leasing pokračovala v roce 2008 ve svém rozšiřování jako jednotný a propojený subjekt. Jednotlivé národní společnosti patřící do této sítě patří mezi trojku vedoucích leasingových společností na místním trhu v 9 ze 17 zemích, kde je společnost přítomna. Významný krok na italském trhu dodal společnosti nový a velmi silný impuls pro další rozvoj v rámci dosahu společnosti UniCredit Leasing.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).