Hlavní navigace

UniCredit Leasing reaguje na velký zájem o vozy Subaru Forester a nabízí další výhodné podmínky pro jejich financování

UniCredit Leasing připravil po úspěšné letní akci další mimořádnou nabídku financování vozidel značky Subaru. Akce pod názvem "New Forester Credit" a "New Forester Leasing" nabízí klientům výhodné podmínky financování a platí pro všechny specifikace modelu Subaru Forester.

Sdílet

V rámci akcí „New Forester Credit“ a „New Forester Leasing“ klient získá snížený poplatek za vyřízení a správu smlouvy a především zvýhodněnou výši konečné splátky po celou dobu trvání smlouvy. V případě úvěrové smlouvy lze volit délku financování již od 12 do 72 měsíců. Akční nabídky jsou platné od 21. 7. 2008 do konce roku. Určeny jsou na všechny specifikace modelu Subaru Forester.

„Subaru Forester patří mezi nejprodávanější vozy značky Subaru na českém trhu. Proto jsme se rozhodli uspokojit zájem všech dalších zákazníků,“ uvedl Jan Chmelík, manažer oddělení řízení kooperací Unicredit Leasing.

Pro zvýšený zájem o financování úvěrem či leasingem, společnost UniCredit Leasing přináší nabídku mimořádně výhodných splátek, tentokrát určenou na vozy Subaru Forester. Podmínky akce: mimořádná splátka hrazená klientem (akontace) volitelná již od 0 – 70%, možnost rozložit délku splácení na měsíční bázi, dle potřeby klienta, a to až na 72 měsíců. Součástí nabídky je zajištění havarijního pojištění a povinného ručení od Generali pojišťovny.

Tato kompletní nabídka se snaží vyjít vstříc všem věrným zákazníkům, nejen podnikatelským subjektům, ale i fyzickým osobám.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).