Hlavní navigace

UniCredit Leasing spolupracuje s nadnárodní společností Atlas Copco

[Tisková zpráva] Společnost UniCredit Leasing CZ, a. s., uzavřela partnerství se světovým lídrem v oblasti stavebních a důlních strojů, kompresorů, průmyslového nářadí a montážních systémů, společností Atlas Copco.

Sdílet

Prostřednictvím interní finanční společnosti Atlas Copco Customer Finance nabídne UniCredit Leasing podnikatelům tři hlavní finanční produkty UCL CreditMachinery (úvěr na strojní zařízení), UCL OperativeMachinery (operativní leasing) a UCL LeaseMachinery (finanční leasing).

„Jsme velice rádi, že dvě silné a stabilní společnosti, jako jsou UniCredit Leasing a Atlas Copco, uzavřely partnerství, které klientům přinese komplexní finanční řešení,“ uvedl Jaroslav Jaroměřský, generální ředitel UniCredit Leasing CZ. „Do partnerství přinášíme to, co umíme nejlépe – financování s flexibilním řešením všech požadavků klienta, rychlou a jednoduchou administraci a transparentní zákaznické podmínky,“ dodal Jaroslav Jaroměřský.

Pro všechny podnikatele je velmi zajímavý operativní leasing strojního zařízení pod hlavičkou UCL OperativeMachinery, jež nabízí celou řadu výhod. Vzhledem k tomu, že se jedná o mimobilanční financování, splátky nájmu se klasifikují jako provozní náklady a nepromítají se do rozvahy nájemce. Zákazník může splátky nájemného odečíst od daňového základu v plné výši. Do splátek lze zahrnout opravy, servis a údržbu vybraných zařízení. UCL OperativeMachinery se vyplatí zejména díky flexibilní době splácení, která není omezena zákonem a upravuje se podle předpokládané technické životnosti pronajímaného zařízení.

UCL CreditMachinery je dalším produktem, který podnikatelé ocení. Jedná se o účelový úvěr na nákup strojního zařízení s dobou splácení až 6 let, přičemž jeho měsíční splátky nejsou předmětem DPH finančních služeb. Navíc si profinancované zařízení může podnikatel odečíst od daňového základu,jelikož se stává jeho vlastníkem ihned po uzavření smlouvy. Prostřednictvím produktu UCL CreditMachinery nemusí klient financovat pouze nové zařízení, ale může jej využít i k nákupu použitého stroje.

Posledním z trojice výhodných finančních služeb vzniklých partnerstvím UniCredit Leasing CZ a Atlas Copco je UCL LeaseMachinery. Tradiční finanční leasing strojního zařízení je stálicí v nabídkách UniCredit Leasing a umožňuje po skončení splátkového období odkoupit zařízení za minimální zůstatkovou cenu.

Uvedené finanční produkty je možné pojistit prostřednictvím společnosti UniCredit pojišťovací makléřská, a to za zvýhodněných podmínek a pojistných sazeb.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).