Hlavní navigace

UniCredit Leasing se stal partnerem MAN Financial Services

Přední leasingová společnost UniCredit Leasing CZ, a.s. se dne 1. září stala oficiálním finančním partnerem společnosti MAN Financial Services CZ, člena skupiny MAN Finance International GmbH. Vzájemná spolupráce je zaměřena na poskytování profesionálních finančních služeb pro autorizovanou dealerskou síť MAN užitková vozidla Česká republika.

Sdílet

Společnost UniCredit Leasing bude pro MAN Financial Services zajišťovat zejména služby v oblasti nabídky retailových finančních produktů pro koncové zákazníky provozující nákladní vozidla a autobusy světoznámé značky MAN. Nové značkové financování MAN FINANCE dává zákazníkům možnost volby napříč celým spektrem finančních produktů od operativního a finančního leasingu, přes splátkový prodej až po úvěrové financování.

„MAN Financial Services je pro UniCredit Leasing významným partnerem s velkým potenciálem růstu v oblasti financování nákladních vozidel a autobusů MAN. Spolupráce s tímto významným hráčem na českém trhu nákladních vozidel, jehož symbolem je vysoká kvalita a užitkovost vozidel značky MAN, je pro nás předpokladem obchodního úspěchu,“ říká Ing. Jaroslav Jaroměřský, výkonný ředitel a místopředseda představenstva UniCredit Leasing.

MAN Finance International GmbH je součástí MAN Group, která je jedním z největších dodavatelů produktů a služeb v oblasti transportních technologií, motorů a technologií na výrobu energie. MAN Finance působí ve 21 zemích, poskytuje tedy řešení financování pro užitková vozidla a autobusy značky MAN na všech relevantních trzích.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).