Hlavní navigace

UniCredit Leasing rozšířil spolupráci s BMW Group

[Tisková zpráva] Největší leasingová společnost v ČR UniCredit Leasing a výrobce luxusních vozů BMW Group uzavřely dohodu o spolupráci v oblasti full servis leasingu.

Sdílet

Spolupráce bude probíhat zejména na úrovni dceřiných společností, tedy mezi UniCredit Fleet Management (na straně UniCredit Leasing) a Alphabet International (za BMW Group). Česká republika se stala první zemí v regionu střední a východní Evropy, kde bude možné prostřednictvím společnosti UniCredit Fleet Management financovat a spravovat vozový park prestižní značky BMW.

„Pro UniCredit Fleet Management znamená spolupráce s BMW nový potenciál pro další růst na českém trhu a potvrzení, že naše služby jsou na úrovni, která odpovídá evropskému standardu. Alphabet díky této spolupráci získává partnera pro své klienty v ČR a následně i dalších zemích střední a východní Evropy,“ uvedl Václav Levý, jednatel společnosti UniCredit Fleet Management.

Společnost Alphabet International byla založena v roce 1997 a je jedním z nejrychleji rostoucích mezinárodních poskytovatelů služeb v oblasti správy vozového parku. Patří do skupiny BMW Group. V současné době působí ve 13 zemích zejména západní Evropy, má ve správě více než 300.000 vozidel. V Evropě zaujímá pozici mezi TOP6 společnostmi, v Německu patří do první trojky poskytovatelů full servis leasingu.

UniCredit Fleet Management byl založen v roce 2003. Služby společnosti zahrnují nejenom samotné financováním (nejčastěji prostřednictvím operativního leasingu), ale i řadu doprovodných služeb od objednání a přihlášení automobilů, přes pravidelný servis a evidenci nákladů souvisejících s provozem vozidla až po prodej vozu při jeho výměně. Dále zajišťuje likvidaci pojistných událostí nebo kompletní asistenční služby.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).