Hlavní navigace

UniCredit Leasing posiluje financování zcela novým produktem FinAuto a FinMoto

UniCredit Leasing obohatil své portfolio o zcela nový finanční produkt FinAuto a FinMoto. Tento produkt je vhodným řešením pro všechny zájemce, kteří se rozhodnou financovat automobil či motocykl za výhodných zrychlených podmínek. Produkt je v nabídce již od 10. prosince 2008 a svými podmínkami reaguje na situaci po novele zákona o DPH, platné od 1. ledna 2009.

Sdílet

Díky využití lepší formy zajištění je výše splátek u tohoto produktu nižší než u srovnatelných forem financování automobilů a motocyklů. Délka splácení je velmi variabilní, a to již od 6 měsíců až do 6 let. Navíc splátky nejsou zatíženy DPH z finanční služby, uvádí Jaroslav Jaroměřský, výkonný ředitel UniCredit Leasing a dodává: Klient, podnikatel, vede automobil ve svém majetku, uplatňuje odpisy a může si již při jeho pořízení okamžitě uplatnit DPH z financovaného předmětu tam, kde to zákon umožňuje. To by v případě stávající formy financování formou finančního leasingu nebylo od 1. ledna 2009 možné.

UniCredit Leasing se rozhodl inovovat svoji produktovou řadu také s ohledem na trendy leasingového trhu a měnící se poptávku po finančních produktech.

Nové produkty FinAuto a FinMoto jsou dostupné v celé síti spolupracujících dealerů či přímo v pobočkové síti UniCredit Leasing a od příštího roku jej bude možné využít i na ostatní movité předměty, jako jsou stroje a dopravní technika.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).