Hlavní navigace

UniCredit Leasing nově financuje voze Avia

UniCredit Leasing od září zahájil spolupráci s tradičním českým výrobcem nákladních vozidel značky AVIA. Podpisem memoranda o značkovém financování AVIA Financing přichází na trh zcela nové produkty UCL LeaseTruck AVIA a UCL FinTruck AVIA.

Sdílet

Spolupráce v oblasti financování byla potvrzena 4. září 2009 podpisem memoranda mezi UniCredit Leasing CZ, a. s. a výrobcem AVIA Ashok Leyland Motors, s. r. o. o společném značkovém financování. Cílem partnerství je nabídnout koncovým zákazníkům atraktivní finanční produkty pod značkou AVIA Financing. Financovat je možné leasingem (UCL LeaseTruck AVIA) nebo úvěrem (UCL FinTruck AVIA).

AVIA Financing přináší konečnému zákazníkovi mnoho výhod. Jedná se zejména o financování se sníženou úrokovou sazbu s podporou Evropské investiční banky pro malé a střední podnikatele, uvádí Ing. Jaroslav Jaroměřský, výkonný ředitel UniCredit Leasing. Z dalších je to například 5% dotace samotného výrobce automobilů do ceny podvozku.

Věříme, že naše spolupráce a značkové financování AVIA Financing přispěje nejen k posílení pozice značky AVIA na českém trhu, ale i ke spokojené oboustranné spolupráci na vysoce konkurenčním trhu nákladních automobilů, doplňuje Ing. Tomáš Jiřička, finanční ředitel AVIA Ashok Leyland. Jako perspektivní spolupráce se jeví i společný obchod v ostatních zemích Evropy.

AVIA Financing se stala v pořadí již čtvrtým značkovým produktem na financování nákladní dopravní techniky v portfoliu UniCredit Leasing. Zákazníci si tak nyní mohou vybrat z celkem devíti značkových produktů na financování vozidel.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).