Hlavní navigace

UniCredit Leasing doplňuje zcela novou produktovou řadu Fin o FinTruck, FinMachinery a FinAgro

Společnost UniCredit Leasing od 1. 1. 2009 doplnila zcela novou produktovou řadu Fin o financování dalších komodit. Vedle již existujících produktů FinAuto a FinMoto tak přichází na trh produkt FinTruck, který je určen pro financování nákladních automobilů a těžké dopravní techniky, FinMachinery financuje stroje a zřízení a FinAgro je speciálně určen na financování zemědělské techniky.

Sdílet

Produkty Fin svými podmínkami reagují na situaci po novele zákona o DPH, platné od 1. ledna 2009. Díky využití lepší formy zajištění je výše splátek u tohoto produktu nižší než u srovnatelných forem financování. Délka splácení je velmi variabilní, a to již od 6 měsíců až do 6 let. Navíc splátky nejsou zatíženy DPH z finanční služby, uvádí Jaroslav Jaroměřský, výkonný ředitel UniCredit Leasing a dodává: Klient, podnikatel, vede předmět ve svém majetku, uplatňuje odpisy a může si již při jeho pořízení okamžitě uplatnit DPH z financovaného předmětu tam, kde to zákon umožňuje.

Ucelenost produktové řady Fin jen podtrhuje naši univerzálnost a komplexnost nabídky pro klienty z řad podnikatelů i soukromých osob, doplňuje Jaroslav Jaroměřský.

Nová produktová řada Fin, tj. FinAuto, FinMoto, FinTruck, FinMachinery a FinAgro, je dostupná v celé síti spolupracujících dealerů či přímo v pobočkové síti UniCredit Leasing.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).