Hlavní navigace

UniCredit Group přichází s nabídkou úvěru neomezeného hranicemi

Bankovní síť skupiny UniCredit Group je nejrozsáhlejší v celé Evropě. Díky tomu může sku-pina nabídnou svým firemním zákazníkům, kteří působí v několika zemích najednou, nový speciální produkt: úvěr „Cross Border Plus Credit“. Tento produkt, uzpůsobený potřebám zákazníků, je vhodný pro nově zakládané firmy i pro střední a velké firmy jako řešení financování dceřiných společností ve střední a východní Evropě a také v Itálii, Rakousku a Ně-mecku. Skupina UniCredit Group tuto jedinečnou službu nabízí více než 100.000 firmám působícím ve 20 různých zemí Evropy.

Sdílet

Úvěr Cross Border Plus Credit není náročný na administrativu a je k němu snadný přístup: může o něj požádat každý klient UniCredit Group prostřednictvím svého bankovního poradce na úrovni mateřské společnosti. Banka pak na základě celkového obchodního vztahu a také vlastní bonity mateřské společnosti poskytne prvotřídní reference příslušné bance skupiny v dané zemi, kde klient úvěr potřebuje. V zemi sídla dceřiné společnosti se pak místní ban-kovní poradce postará o rychlý úvěrový proces a vyplacení úvěru. Klient si bude moci vybrat, v jaké formě bude chtít úvěr čerpat (tedy jestli jako provozní/konto­korentní úvěr, investiční úvěr nebo ve formě bankovních záruk). Úvěry jsou k dispozici do výše 10 mil. EUR (nebo protihodnoty v místní měně) a se splatností až 5 let.

Úvěr Cross Border Plus Credit tak dokonale splňuje potřeby klientů. Firmy mohou nejen efektivním způsobem rozšířit své aktivity v zahraniční, ale zároveň využít podporu silného bankovního partnera s rozsáhlou celoevropskou sítí. UniCredit Group – první skutečně ev-ropská banka – v současné době působí ve 20 hlavních zemích. Po fúzi s bankou Capitalia má skupina celkem 9.000 poboček.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).