Hlavní navigace

UniCredit Bank získala ocenění Best Trade Finance Bank

[Tisková zpráva] UniCredit Bank Czech Republic, a.s. obdržela nejvyšší ocenění v soutěži Best Trade Finance Bank udělované každoročně odborným finančním titulem Euromoney.

Sdílet

Stejný úspěch zaznamenala banka i v dalších pěti státech Evropy, a to v Itálii, Bulharsku, Bosně a Hercegovině, Srbsku a na Slovensku. Skupina UniCredit se zároveň stala pátým nejlepším poskytovatelem obchodního financování na světě.

K nejdůležitějším faktorům, vedoucím k hlasování ve prospěch UniCredit, patřily vynikající výsledky dosažené v kategoriích obchodní dokumentace, financování dodavatelských řetězců a kapacit pro strukturované obchodní financování. Rovněž silná globální síť, řízení rizik, kapacity online obchodního financování a znalosti nově vznikajících trhů představovaly rozhodující argumenty pro hlasující.

„Kvalita a portfolio poskytovaných produktů a služeb v oblasti transakčního a exportního financování nám umožňuje nabídnout klientům to nejlepší řešení pro financování dodavatelských řetězců. Velmi si vážíme tohoto ocenění, které podtrhuje naši pozici nejvýznamnější banky ve střední a východní Evropě,“ uvedl Tomáš Hron, ředitel Global Transaction Banking UniCredit Bank.

Do každoroční ankety Euromoney se zapojilo více než 1 500 mezinárodních společností.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).