Hlavní navigace

UniCredit Bank vydává kreditní kartu s Českými aeroliniemi

UniCredit Bank začala nabízet kreditní kartu ve spolupráci s Českými aeroliniemi. Cobrandovaná mezinárodní kreditní karta Visa ČSA s čipem a tříletou platností je v nabídce UniCredit Bank od 1. února 2008.

Sdílet

Karta Visa ČSA je kreditní embosovaná čipová karta určená členům programu OK Plus. Karta může být založena bez nutnosti vedení běžného účtu v UniCredit Bank. „V takovém případě se nabízí možnost kontroly výdajů pomocí naší nové webové aplikace ONLINE CARD,“ upřesňuje Daniel Šnajdr, manažer pro strategické aliance UniCredit Bank.

Hlavní předností karty je možnost získávat míle za zřízení karty a každodenní platby kartou po celém světě, které lze využít na bonusové letenky, upgrade do třídy Business a další odměny. Úvěrový limit u této karty může být nastaven až do výše 180 000 Kč.

S používáním karty jsou spojeny následující bonusy:

  • 3000 mil při zřízení nové karty
  • 2000 mil při zřízení dodatkové karty
  • 500 mil za každých 1000 Kč zaplacených kartou ve SkyShopu na palubách letadel Českých aerolinií
  • 1 míle za každých 125 Kč zaplacených kartou kdekoliv v tuzemsku i zahraničí
  • 100 mil za každých 1000 Kč zaplacených kartou v Duty Free Shopu Českých aerolinií na letišti v Praze a Karlových Varech
  • 600 mil při ročních platbách kartou alespoň za 200 000 Kč
  • 200 mil při obnově karty

Ke kartě Visa ČSA je navíc nabízena doplňková služba Golf Package s výhodami pro příznivce golfu v podobě pojištění golfového vybavení, úderu Hole in One a dalších slev na vybrané služby.

Společnost UniCredit Bank je lídrem trhu cobrandovaných kreditních karet. Kromě karty Visa ČSA vydává například věrnostní platební kartu Visa AXA, partnerskou kreditní kartu Visa Generali, partnerskou kreditní kartu Visa Renome partnerů RENOME: Baťa, Blažek, Klenoty Aurum, FOKUS optik a Reserved a partnerskou kreditní kartu Visa SCHLECKER. Další informace také na internetových adresách OK Plus www.okplus.czwww.ok-plus.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).