Hlavní navigace

UniCredit Bank spustila nové webové stránky pro sběratele a investory do umění

Začátkem ledna spustila UniCredit Bank nové webové stránky www.artbanking.cz. Stránky vznikly v souvislosti s nedávno uvedenou exkluzivní službou banky nabízející profesionální poradenství v oblasti ArtBanking. Novou službu nabízí UniCredit Bank klientům privátního bankovnictví.

Sdílet

„Zájemci na stránkách naleznou nejen bližší informace k nabízenému ArtBankingu, ale také aktuality ze světa umění či kalendář výstav konaných po celém světě,“ upřesňuje obsah stránek Marina Votrubová, Privátní bankéř / Artbanking. K nahlédnutí je také galerie obrazů a fotografií ze sbírek UniCredit Group.

Na českém bankovním trhu představila UniCredit Bank službu ArtBanking jako novinku v listopadu 2007. Poradenství banka poskytuje v oblasti nákupu a prodeje uměleckých děl, při sestavování sbírek a jejich zhodnocování a v oblasti komplexní odborné péče o umělecké předměty.

„Služba přitom není určena jen milovníkům umění a v oboru sběhlým sběratelům, ale i těm, kteří v této oblasti začínají,“ dodává Jan Troníček, ředitel divize privátního bankovnictví UniCredit Bank. Nespornou výhodou poskytované služby je centralizace různorodých požadavků klientů v jednom místě a také osobní a diskrétní přístup ke každému z nich.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).