Hlavní navigace

UniCredit Bank přichází s inovativní službou „Banka v mobilu - Smart Banking“

[Tisková zpráva] Po úspěšném spuštění „Online Banking v mobilu“ na jaře letošního roku (UniCredit Bank byla 1. banka na trhu) jsme připravili pro naše klienty další novinku v podobě aplikace „Banka v mobilu – Smart Banking“.

Sdílet

•    UniCredit Bank potvrzuje pozici inovativní banky a přináší svým klientům moderní a přitom jednoduchou aplikaci „Banka v mobilu – Smart Banking“, která dále posunuje „hranice“ komfortu a jednoduchosti ovládání účtů vždy a všude. Aplikace na rozdíl od dosavadní praxe mobilního bankovnictví umožňuje rychlé a jednoduché „bankování“ přes ikonu na ploše telefonu.

•    Jsme první banka na trhu, která nabízí aplikaci „šitou na míru“ pro více než 90 % telefonů na českém trhu, kterou ocení nejen majitelé chytrých mobilních telefonů, ale i běžných mobilních telefonů s přístupem na internet.

•    Jsme transparentní a věříme, že „bankování“ může být i zábavné – už jste někdy viděli svět kolem sebe přes svoji banku? Teď máte jedinečnou příležitost s aplikací pro iPhone a Google Android nebo vyzkoušejte na www.bankavmobi­lu.cz.

Po úspěšném spuštění „Online Banking v mobilu“ na jaře letošního roku (UniCredit Bank byla 1. banka na trhu) jsme připravili pro naše klienty další novinku v podobě aplikace „Banka v mobilu – Smart Banking“. Jejími hlavními výhodami jsou vyšší komfort, rychlost a pohodlnost přístupu na účet prostřednictvím aplikace uložené v mobilním telefonu při nejvyšším důrazu na bezpečnost. Banka v mobilu využívá nejmodernější zabezpečení v podobě zabudovaného bezpečnostního klíče (mtokenu), který časově omezeným kódem chrání nejen přihlášení do aplikace, ale i odesílání transakcí.

„Hledáme stále nové možnosti, jak našim klientům nabídnout jednodušší a pohodlnější ovládání svých účtů vždy a všude při maximálním důrazu na bezpečnost. Sledujeme nejnovější trendy v zahraničí a využíváme to nejlepší ze skupiny UniCredit tak, abychom uspokojili potřeby našich klientů a zvyšovali jejich spokojenost. To je klíčem k udržení dlouhodobého vztahu s našimi klienty,“ uvedl Radek Jirka, manažer přímého bankovnictví UniCredit Bank.

„Banka v mobilu – Smart Banking“ nabízí širokou funkčnost – klienti mají nejen okamžitý přehled o svých účtech, debetních a kreditních kartách nebo kdykoliv mohou provádět tuzemské platby, ale mohou si velmi jednoduše najít nejbližší bankomat nebo zjistit aktuální kurzy zahraničních měn. Aplikace je podporována pro největší počet typů mobilních telefonů na českém trhu – aktuálně více než 1200 modelů – od chytrých telefonů (iPhone, Google Android, BlackBerry nebo Nokia-Symbian) až po běžné mobilní telefony s přístupem na internet (Java). Více informací včetně možnosti vyzkoušet si interaktivní demo aplikace naleznete na www.bankavmobi­lu.cz.

„Banka v mobilu – Smart Banking“ přináší klientům nejen vyšší komfort, ale i úsporu poplatků. Ve všech kontech z aktuální nabídky UniCredit Bank je vedení „Banky v mobilu – Smart Banking“ bez poplatku a jejím užíváním klienti výrazně ušetří i na poplatcích za jednotlivé transakce.  Novou službu si mohou klienti zřídit na počkání na kterékoliv pobočce UniCredit Bank a UniCredit Bank Expres, navíc do 31. prosince 2011 s atraktivním dárkem.

Spuštění „Banky v mobilu – Smart Banking“ je podpořeno také televizní kampaní, která navazuje na úspěšnou image kampaň UniCredit Bank „Jak snadné“.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).