Hlavní navigace

UniCredit Bank pokračuje v partnerství s Galerií Rudolfinum i v roce 2010

[Tisková zpráva] Ekonomická krize nutí společnosti omezovat sponzorské aktivity. UniCredit Bank však zůstává věrná již tradiční podpoře významných kulturních institucí v České republice.

Sdílet

Důkazem dlouhodobé spolupráce je opětovné celoroční partnerství s Galerií Rudolfinum, které banka aktuálně poskytla finanční podporu jednoho milionu korun. V rámci spolupráce se banka stala hlavním sponzorem první letošní výstavy Herbert Tobias (1924–1982), která probíhá od 14. ledna do 28. března 2010.

Aktivní podpora umění se stala v případě UniCredit Bank tradicí. V současné nelehké situaci chceme dát našim dlouholetým partnerům najevo, že jsme stabilním podporovatelem jejich aktivit, uvedl Tomáš Pavlík, tiskový mluvčí UniCredit Bank. UniCredit Bank v tomto roce zachová také celoroční partnerství dalších významných kulturních institucí, jako je Národní galerie v Praze a Moravská galerie v Brně.

Herbert Tobias, rebel a hvězda německé fotografické scény, se svými fotografiemi stal v odborných kruzích legendou. Retrospektiva jeho děl je přibližně se svými 150 exponáty doposud největší prezentací rozmanitého životního díla autora. Výstavu připravila Berlinische Galerie, Těžištěm výstavy je umělcova nejplodnější a nejzajímavější tvorba z 50. a 60. let.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).