Hlavní navigace

UniCredit Bank hlavním partnerem Galerie Rudolfinum také pro rok 2009

UniCredit Bank pokračuje ve své podpoře klíčových kulturních institucí ve výtvarném umění také v roce 2009. V rámci celoročního partnerství s Galerií Rudolfinum se UniCredit Bank stává hlavním partnerem výjimečné události této pražské galerie: výstavní projekt „Andy Warhol – Motion pictures“ poprvé v ČR představuje v širokém záběru Warholovu ranou filmovou tvorbu.

Sdílet

Pořadatelem výstavy je The Museum of Modern Art, New York ve spolupráci s The Andy Warhol Museum, Pittsburgh. Výstava probíhá od 29. ledna do 5. dubna 2009 v Galerii Rudolfinum.

Naše partnerství s Galerií Rudolfinum potvrzuje, že zůstáváme i v letošním roce věrni své tradiční podpoře významných kulturních projektů. Pochopitelně jsme rádi, že hned první letošní událostí je výstava filmových děl Andyho Warhola, v České republice zatím neprezentovaných Warholových prací, uvedl Tomáš Pavlík, tiskový mluvčí UniCredit Bank, a dodal: V současné výjimečné a náročné době chceme dát našim dlouholetým partnerům v oblasti kultury, jako jsou Národní galerie v Praze, Moravská galerie v Brně nebo právě Galerie Rudolfinum, jasný signál, že jsme jejich stabilním partnerem a spolehlivým podporovatelem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).