Hlavní navigace

UniCredit Bank opět snížila sazby u klasických hypoték

[Tisková zpráva] UniCredit Bank pokračuje v atraktivní nabídce výhodných hypotečních úvěrů s úrokovými sazbami na úrovni historického minima.

Sdílet

Pořídit si vlastní byt či dům je od září opět snazší a hlavně levnější. Sazby hypotečních úvěrů UniCredit Bank opět snížila. Netýká se to pouze dosud klientsky nejžádanější Převratné hypotéky s variabilní úrokovou sazbou, která dlouhodobě začíná na 2,5% p.a., ale zejména fixních úrokových sazeb.

Například fixní úrokovou sazbu na 3 roky může klient získat již od 3,29% p.a. Oproti minulému měsíci, kdy byla minimální 3letá úroková sazba na úrovni 3,49% p.a., ušetří klient na 2 milionové hypotéce na 20 let více než 2500 Kč ročně. Ještě větší pokles zaznamenala 5letá fixní úroková sazba, která začíná již na 3,59% p.a. UniCredit Bank tak tímto výrazným snížením fixních úrokových sazeb vychází vstříc těm klientům, kteří sází na jistotu a upřednostňují fixní úrokovou sazbu před variabilní v době, kdy je výhledově očekáván nárůst tržních úrokových sazeb.

„V této chvíli klienti začínají využívat velmi výhodné příležitosti, kdy jsou úrokové sazby na historickém minimu a jejich zájem se postupně přesouvá od variabilních k fixním úrokovým sazbám,“ uvedla Radka Papoušková, ředitelka odboru Segment Mass Market.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).