Hlavní navigace

UniCredit Bank: Nový sazebník přinese klientům pozitivní změny, žádná zdražení

[Tisková zpráva] Změny sazebníku UniCredit Bank, které začnou platit po prázdninách, přinesou klientům pouze pozitivní změny. Úpravy se týkají především srozumitelnější formulace sazebníku.

Sdílet

Ke zdražení poplatků banka nepřistoupila, naopak za stávajících podmínek se rozšířily položky u Osobních kont. Nově UniCredit Bank do sazebníku zavádí Cash Back a možnost neomezeného výběru z nabízených platebních karet v případě Osobních kont Mozaika, Komplet a Exklusive. Klienti těchto kont mohou rovněž bezplatně získat jednu z nejatraktiv­nějších cobrandovaných karet v ČR – Visa AXA nebo Visa Electron AXA.

UniCredit Bank s platností od 15. října 2010 upravuje sazebník poplatků pro segment fyzické osoby nepodnikající a segment podnikatelé a menší firmy. Změny v sazebníku reflektují podněty klientů, jeho finální podoba bude jednodušší a přehlednější. „Drobnými úpravami sazebníku, který bude v platnosti od poloviny října, se snažíme o jasnější a srozumitelnější formulace některých položek. Naši klienti jistě ocení, že na rozdíl od ostatních bank na trhu, je náš sazebník přehledný, srozumitelný a rovněž skutečnost, že poplatky neměníme, ale naopak přidáváme do Osobních kont další novou položku. Nově jsme také zavedli Cash Back, který umožňuje Klientům hotovostní výběry v obchodech označených nálepkou Visa Cash Back nebo MasterCard Cash back. Novinka je určená pro držitele platebních karet Visa a MasterCard, kteří si při platbě platební kartou nákupu za minimálně 300 Kč, mohou vybrat hotovost až do výše 1500 Kč. Klientům jsme také dali volnost v případě výběru platebních karet v rámci některých osobních kont,“ uvedl Tomáš Drábek, ředitel řízení segmentů retailového bankovnictví UniCredit Bank.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).