Hlavní navigace

UniCredit Bank nabízí dostupnější úvěry pro podnikatele

[Tisková zpráva] UniCredit Bank uvedla na trh bezkonkurenční nabídku, Business hypotéku s předschváleným provozním úvěrem bez poplatků.

Sdílet

Žádná jiná banka na tuzemském trhu neposkytuje podobnou kombinaci hypotéky a kontokorentu pro drobné podnikatele a živnostníky. Business hypotéku mohou potencionální klienti získat se splatností až 15 let a délkou čerpání až 18 měsíců. Výše provozního úvěru se pohybuje až do výše 500 000 Kč.

Těmito kroky UniCredit Bank navazuje na svoji obchodní strategii a chce dosáhnout zvýšení podílu v segmentu small business, který je jednou ze strategických oblastí, na kterou se UniCredit Bank zaměřuje. „V tomto roce se jedná o jednu z klíčových nabídek pro podnikatele. UniCredit Bank je v tomto ohledu jediná, kdo dokáže podnikatelům nabídnout kombinaci nemovitostního a provozního úvěru, a výrazně jim tak pomoci s financováním. Věřím, že se nám podaří naplnit plán na rok 2010 a zvýšit nárůst objemu poskytnutých úvěrů,“ uvedl Tomáš Drábek, ředitel řízení segmentu retailového bankovnictví UniCredit Bank.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).