Hlavní navigace

UniCredit Bank nabízí bezplatnou „Valentýnskou hypotéku“

[Tisková zpráva] UniCredit Bank uvedla na trh novou akční nabídku k hypotečním úvěrům. Od začátku února nabízí tzv. „Valentýnskou hypotéku“ bez poplatku.

Této zvýhodněné nabídky může využít každý klient, který požádá do konce února o hypoteční úvěr s minimálně pětiletou fixací zajištěný úvěrovým pojištěním schopnosti splácet. Vedle toho UniCredit Bank stále drží nejnižší úrokovou sazbu na trhu 4,44 % p.a., která platí do odvolání pro klienty, kteří si zvolí hypoteční úvěr s jednoletou fixací a založí si u UniCredit Bank osobní konto s kreditní kartou a pojistí si svou schopnost úvěr splácet.

„Našimi akčními nabídkami se snažíme zájemce o hypoteční úvěr informovat, že v současné době je možné a zároveň výhodné si schopnost splácení úvěru pojistit, a to také pro případ ztráty zaměstnání,“ uvedl Jaroslav Žahourek, ředitel retailového bankovnictví UniCredit Bank.

UniCredit Bank rovněž otevřela v polovině ledna 2010 první klientské obchodní místo, které se specializuje na financování bydlení – Hypotéční centrum UniCredit Bank v ulici Na Příkopě 20 na Praze 1. Poskytuje profesionální poradenství a kompletní servis při financování bydlení. Hypoteční centra vzniknou i na dalších obchodních místech UniCredit Bank, ale už dnes uvítají každého zájemce specializovaní hypotéční bankéři na všech 22 hlavních pobočkách UniCredit Bank po celé ČR.