Hlavní navigace

UniCredit Bank je partnerem výstavy LITTLE HANOI

Generálním partnerem ojedinělé výstavy 51 velkoformátových fotografií LITTLE HANOI autorů Štěpánky Stein a Salima Issy je společnost UniCredit Bank Czech Republic. Výstava, která potrvá od 1. do 26. října 2008 v galerii Mánes, zachycuje život několika generací Vietnamců žijících v České republice. Výstavní prostory jsou pro veřejnost přístupné denně kromě pondělí od 10 do 18 hodin.

Sdílet

Název výstavy není náhodný. LITTLE HANOI (Malá Hanoj) je svérázná část Prahy o rozloze 25 hektarů v bývalém masokombinátu v Písnici. Jde o malé vietnamské město žijící vlastním osobitým životem, které zachovává a podporuje vlastní kulturní tradice Vietnamců.

Výstava LITTLE HANOI pořádaná společností České centrum Praha je jednou z řady významných kulturních projektů podporovaných bankou UniCredit Bank. Naší prioritní společenskou zodpovědností je přispívat k šíření kulturních hodnot nejenom v lokálním měřítku, ale překračovat skutečné i pomyslné hranice kulturních tradic stejně jako běžného života, uvedl Tomáš Pavlík, tiskový mluvčí UniCredit Bank.

Partnerství výstavy LITTLE HANOI zapadá do tradice systematické podpory, kterou UniCredit Bank vždy věnovala a věnuje oblastem kultury a umění. UniCredit Bank je mimo jiného také celoročním partnerem Národní galerie v Praze a partnerem Galerie Rudolfinum.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).