Hlavní navigace

UniCredit Bank a Česká pojišťovna vyplatily letos již více než

Úspěšným žadatelům a dalším příjemcům podpor z prostředků státního rozpočtu za rok 2007, zahrnující též prostředky fondů EU, kteří do současné doby nedodali potřebné podklady pro vyplacení dotace, tak zbývá čas nejdéle do 14. prosince 2007.

Sdílet

„Toto datum je závazné pro Banku, stejně jako pro všechny příjemce dotací, jednotlivá ministerstva a další zúčastněné,“ komentuje situaci Ing. Dušan Hladný, ředitel divize Korporátní klientela UniCredit Bank. Na zvýšené nároky spojené s výplatou dotací v závěru roku jsme připraveni jak na úrovni poboček UniCredit Bank a České pojišťovny, tak na úrovni centrály prostřednictvím Evropského kompetenčního centra, které proces výplat koordinuje a výplaty schvaluje a finalizuje.

„Vysoký objem podaných žádosti v měsíci říjnu a listopadu nám přitom napovídá, že v prosinci opravdu vysoký nárůst očekáváme. Tato očekávání jsou dána i na základě analýzy dosavadního vývoje od počátku roku a analytickými přehledy vývoje v předchozích letech. Žadatelé by proto skutečně neměli překládání žádosti směřovat k poslednímu termínu. Doporučujeme tedy datum podání posledních podkladů a faktur nejdéle v průběhu 10. až 12. prosince,“ doplňuje informaci Ing. Zdeněk Jana, ředitel Evropského kompetenčního centra UniCredit Bank.

Konsorcium UniCredit Bank (dříve HVB Bank) a České pojišťovny zajišťuje výplaty prostředků státního rozpočtu a strukturálních fondů Evropské Unie úspěšným žadatelům o dotace od začátku letošního roku na základě výběrového řízení Ministerstva financí z června 2006. Vyplacení schválených dotací z fondů Evropské unie a z prostředků státního rozpočtu bude toto konsorcium pro Ministerstvo financí ČR zprostředkovávat až do roku 2010.

UniCredit Bank poskytuje podporu při získávání dotací ze strukturálních fondů Evropské unie již od roku 2004, a to především prostřednictvím Evropského kompetenčního centra, které mimo jiné zajišťuje odborné zázemí pro celou oblast dotací a podpor v celé skupině UniCredit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).