Hlavní navigace

U pojišťovny Generali sjednáte povinné ručení online

Generali Pojišťovna a.s. po letech velmi dobrých zkušeností s provozem aplikace na sjednání cestovního pojištění online prostřednictvím internetu, se rozhodla rozšířit nabídku o online aplikaci na sjednání povinného ručení. Od 2. května 2007 mohou všichni zájemci sjednávat tento produkt nejen na obchodních místech pojišťovny, ale i na internetových stránkách www.generali.cz.

Sdílet

Nepochybujeme, že bude o tuto službu zájem. Vždyť první online smlouva na povinné ručení byla sjednána do 1 hodiny po spuštění aplikace. Vzhledem k rostoucímu počtu českých a moravských domácností, které dnes využívají internet, považujeme takovéto služby za samozřejmost, kterou naši klienti očekávají. Je proto jen otázkou času, kdy nabídneme touto cestou také naše další pojistné produkty a především rozšíření klientského servisu, upřesňuje Mgr. Mario Böhme, tiskový mluvčí pojišťovny Generali.

Možnost online sjednávání pojistných smluv je pro klienty výhodné z mnoha důvodů. Mezi ty nejpreferovanější patří možnost zadat všechny údaje kdykoli z pohodlí domova či kanceláře. Ocení to nejen velmi zaměstnaní lidé, ale také zapomnětlivci, kteří rozhodnutí nechávají na poslední chvíli. Například aplikaci online cestovního pojištění Generali využívají ročně stovky klientů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).