Hlavní navigace

U dvou fondů Parvest bylo zvýšeno hodnocení

Fondy Parvest Switzerland a Parvest US Small Cap měly hodnocení ****, což znamená, že tyto fondy se v horních 11–30 % svého sektoru těšily z velmi vysokého hodnocení indexem S&P. Oba fondy byly už během posledních třech let uznávány díky své průměrné výkonnosti a volatilitě. Nyní se jim dostává nejvyššího hodnocení, jaké agentura Standard & Poor's používá, a to *****. Pětihvězdičkové hodnocení naznačuje, že Parvest Switzerland a Parvest US Small Cap patří mezi deset procent nejlepších fondů v rámci svých sektorů.

_____________­________________________­________________________­___

 BNP Paribas Group (www.bnpparibas.com) byla vytvořena fúzí Banque Nationale de Paris a Banque Paribas v roce 2000. Banka BNP Paribas je výkonná a silná finanční instituce zajišťující komplexní služby se silnými kořeny v Evropě, vedoucí pozicí v Asii a atraktivní přítomností ve Spojených státech. Je to největší banka v Eurozóně podle údajů čistého příjmu a tržní kapitalizace. Skupina BNP Paribas má jednu z největších bankovních sítí na světě, je zastoupena v 85 zemích a má více než 85 000 zaměstnanců.

 BNP Paribas Asset Management sídlí v Paříži. Patří mezi nejvýznamnější evropské správce aktiv, s cca 168 miliardami euro v zastoupení soukromých a institucionálních klientů. Je jedním z nevýznamnějších zastupitelů podílových fondů v Eurozóně. Je aktivní ve 20 zemích a zaměstnává okolo 1400 lidí. V České republice je známá svým produktem Parvest, který nabízí od roku 2000. Parvest je nejvýznamnějším produktem BNP Paribas Asset Management mezi lucemburskými SICAVy.

14. listopadu 2002