Hlavní navigace

U dvou fondů Parvest bylo zvýšeno hodnocení

Sdílet

Fondy Parvest Switzerland a Parvest US Small Cap měly hodnocení ****, což znamená, že tyto fondy se v horních 11–30 % svého sektoru těšily z velmi vysokého hodnocení indexem S&P. Oba fondy byly už během posledních třech let uznávány díky své průměrné výkonnosti a volatilitě. Nyní se jim dostává nejvyššího hodnocení, jaké agentura Standard & Poor's používá, a to *****. Pětihvězdičkové hodnocení naznačuje, že Parvest Switzerland a Parvest US Small Cap patří mezi deset procent nejlepších fondů v rámci svých sektorů.

_____________­________________________­________________________­___

 BNP Paribas Group (www.bnpparibas.com) byla vytvořena fúzí Banque Nationale de Paris a Banque Paribas v roce 2000. Banka BNP Paribas je výkonná a silná finanční instituce zajišťující komplexní služby se silnými kořeny v Evropě, vedoucí pozicí v Asii a atraktivní přítomností ve Spojených státech. Je to největší banka v Eurozóně podle údajů čistého příjmu a tržní kapitalizace. Skupina BNP Paribas má jednu z největších bankovních sítí na světě, je zastoupena v 85 zemích a má více než 85 000 zaměstnanců.

 BNP Paribas Asset Management sídlí v Paříži. Patří mezi nejvýznamnější evropské správce aktiv, s cca 168 miliardami euro v zastoupení soukromých a institucionálních klientů. Je jedním z nevýznamnějších zastupitelů podílových fondů v Eurozóně. Je aktivní ve 20 zemích a zaměstnává okolo 1400 lidí. V České republice je známá svým produktem Parvest, který nabízí od roku 2000. Parvest je nejvýznamnějším produktem BNP Paribas Asset Management mezi lucemburskými SICAVy.

14. listopadu 2002

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).