Hlavní navigace

Tým Partners posiluje Tereza Kolembusová

Tým finančně-poradenské společnosti Partners posílila nová account manažerka Tereza Kolembusová. Její rolí bude vedle komunikace a nastavování spolupráce s obchodními partnery Partners také organizování eventů a rozvoj koncepce personálního marketingu společnosti. Soustředí se také na nastavování programu benefitů neboli věrnostního programu pro poradce Partners.

Sdílet

Tereza Kolembusová

Tereza Kolembusová vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze s hlavním oborem Hospodářská politika a vedlejší specializací, která byla zároveň jejím koníčkem, Iberoamerická studia. Při studiu na vysoké škole se intenzivně věnovala studiu španělštiny a v předposledním ročníku na škole složila Certifikát Madridské obchodní komory.

Před příchodem do Partners pracovala v několika mezinárodních společnostech. Ve společnosti Ahold působila v útvaru komunikace na pozici specialista komunikace a několik měsíců také na pozici specialista lidských zdrojů. Jejím posledním zaměstnavatelem byla Česká spořitelna, a.s. Zde měla na starosti speciální projekty z oblasti personálního marketingu. Jednalo se hlavně o nastavení koncepce v této oblasti, spolupráci na náborových kampaních, spolupráci s vysokými školami a přípravu a účast na pracovních veletrzích na vysokých školách.

Mezi její záliby patří především cestování, volejbal, čtení knih a návštěva divadel.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).