Hlavní navigace

Tým Ernst & Young pro oblast veřejné správy a strukturálních fondů EU posílila Tereza Kašťáková

Praha, 7. února 2006 – Od počátku ledna začala v Ernst & Young působit jako konzultantka pro oblast veřejné správy a strukturálních fondů EU Tereza Kašťáková. Ta dosud zastávala pozici ředitelky Odboru ekonomických analýz při Úřadu vicepremiéra vlády ČR pro ekonomiku. Ze své předchozí praxe má Tereza Kašťáková bohaté zkušenosti s projektovým řízením a s tvorbou strategických dokumentů.

Sdílet

Tereza Kašťáková v Ernst & Young posílila tým, který se věnuje poradenství v oblasti veřejné správy a problematice získávání a čerpání prostředků ze strukturálních fondů EU. Bude se zde také významně podílet na realizaci projektů souvisejících s tvorbou strategických dokumentů pro čerpání ze strukturálních fondů z EU pro období 2007 – 2013, zejména v oblasti výzkumu, vývoje a inovací a životního prostředí.

Před příchodem k Ernst & Young pracovala Tereza Kašťáková v Odboru ekonomických analýz při Úřadu vicepremiéra vlády ČR pro ekonomiku. Od roku 2004 zde působila jako analytička, v loňském roce se stala ředitelkou odboru. Do její odpovědnosti zde patřila především příprava komplexních ekonomických analýz pro potřeby tvorby hospodářské politiky vlády, ale také spolupráce na tvorbě strategických vládních dokumentů – podílela se např. na přípravě Národního lisabonského programu či dokumentu „Strategie hospodářského růstu ČR“.

V letech 2002 – 2004 pracovala Tereza Kašťáková v Americké obchodní komoře v ČR. Zde byla v pozici manažerky odpovědná za aktivity a projekty komory v oblastech, které souvisely s Evropskou unií či veřejnou správou. Součástí její pracovní náplně byly také komunikační aktivity směrem k veřejným institucím a k médiím.

Tereze Kašťákové je 27 let. Je absolventkou Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze, jejím hlavním studijním zaměřením byla evropská ekonomická integrace. V rámci studia absolvovala také stáž na Harvardově univerzitě v USA. I díky svým pobytům v zahraničí mluví plynně anglicky, ovládá však také němčinu a francouzštinu. Ve volném čase ráda chodí do divadla a aktivně sportuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).