Hlavní navigace

Triglav pojišťovna zahájila spolupráci s projekty Rodinné pasy a Senior pasy

[Tisková zpráva] Triglav pojišťovna se nově zapojila do prospěšných projektů Rodinné pasy a Senior pasy, které svým členům zajišťují řadu slev na nákup zboží či služeb. V rámci spolupráce pojišťovna poskytne držitelům pasů výrazně zvýhodněné pojištění. Členové tak mohou získat například povinné ručení se slevou 45 %.

Sdílet

Držitelé členských karet projektů Rodinné pasy a Senior pasy mohou nově získat slevy na nové smlouvy v oblasti neživotního občanského pojištění od Triglav pojišťovny. Díky nové spolupráci si mohou rodiny s dětmi a starší lidé sjednat majetkové, cestovní a úrazové pojištění se slevou 20 %. Zvýhodnění připravila pojišťovna také pro motoristy, kterým poskytne slevu 30 % na havarijní pojištění a 45 % na povinné ručení. Pojištění za výhodných podmínek si mohou zájemci sjednat buď na webových stránkách zmíněných projektů, nebo na podstránkách produktového portálu Triglav pojišťovny, konkrétně na adresách www.bonuspojis­teni.cz/rodin­nepasy a www.bonuspojis­teni.cz/senior­pasy.

„Podobné projekty vítáme, protože cílí na nejpotřebnější skupiny, kterými jsou mladé rodiny s dětmi a senioři. Právě pro tyto cílové skupiny jsme přizpůsobili nabídku slev,“ uvedl Jan Coufal, ředitel alternativní distribuce Triglav pojišťovny. „Od nové spolupráce s těmito zajímavými projekty očekáváme, že se nám podaří oslovit nové klienty,“ dodal Coufal.

Praktické projekty Rodinné pasy a Senior pasy představují ucelený systém zajímavých slev na výrobky i na služby ze všech oblastí. Držitelé členských karet mohou výhody uplatnit ve vybraných krajích České republiky. Do projektů se mohou zapojit rodiny s dětmi do 18 let a lidé starší 55 let. Členství v projektech je poskytováno zdarma pouze na základě registrace.

„Slevová nabídka Triglav pojišťovny je pro naše členy bezesporu zajímavá a věřím, že ji budou držitelé pasů hojně využívat. Zároveň doufáme, že spolupráce přinese pojišťovně nové klienty,“ sdělil Stanislav Skoumal, PR manažer projektů Rodinné pasy a Senior pasy. „Budeme velmi rádi, pokud se naše spolupráce v budoucnu dále rozšíří,“ doplnila Podivínská.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).