Hlavní navigace

Triglav pojišťovna nabízí klientům OZP úsporu na pojistném až 50 %

[Tisková zpráva] Triglav pojišťovna zahájila v lednu 2011 exkluzivní spolupráci s Oborovou zdravotní pojišťovnou (OZP). Jejím klientům začala nabízet své pojistné produkty v oblasti neživotního pojištění za zvýhodněných podmínek. Na povinném ručení tak nyní mohou všichni pojištěnci OZP ušetřit až 50 %.

Sdílet

Bezmála tři čtvrtě milionu pojištěnců OZP má od ledna 2011 možnost získat slevy na pojistné produkty Triglav pojišťovny podle svých individuálních požadavků. Nejvyšší slevu na nové smlouvy garantuje pojišťovna v případě povinného ručení, na kterém ušetří klienti polovinu nákladů. Pro havarijní pojištění pak byla stanovena sleva ve výši 30%, úrazové a majetkové pojištění bude levnější o čtvrtinu. Pojištění za výhodných podmínek si mohou zájemci sjednat na produktovém portálu Triglav pojišťovny www.bonuspojis­teni.cz/ozp či na webových stránkách Oborové zdravotní pojišťovny.

„Tuto spolupráci samozřejmě velmi vítáme. Předpokládáme její dlouhodobé trvání a věříme ve spokojenost pojištěnců OZP, kterým nabízíme možnost výrazných slev a kvalitních služeb,“ podotkl Jan Coufal, ředitel alternativní distribuce Triglav pojišťovny. Od spolupráce rovněž očekává novou produkci a naplnění obchodních plánů. „Na prvním místě je pro nás ale pochopitelně spokojenost klientů, ať už stávajících, nebo nových,“ doplnil Coufal.

Nová spolupráce byla uzavřena v rámci programu výhod s názvem PRO-FIT s OZP. Speciální program představuje komplexní nabídku zvýhodněných služeb a slev na zboží pro klienty Oborové zdravotní pojišťovny. Díky partnerství se Triglav pojišťovna zařadila po boku dalších významných firem zejména z oblasti zdraví a wellness.

 „Cílem programu PRO-FIT je motivovat naše klienty ke zdravotní prevenci a zdravému způsobu života prostřednictvím slev na zboží a služby. Právě proto jsme uzavřeli výhodnou spolupráci s Triglav pojišťovnou, která našim klientům zajistí kvalitní pojištění, kterým ochrání nejen své zdraví, ale i majetek,“ uvedl Mario Böhme z OZP, jejíž plný název je Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).