Hlavní navigace

Tři mušketýři aneb noví ředitelé odborů Hypoteční banky

Praha, 18. dubna 2007 – Do Hypoteční banky nastoupila v dubnu silná trojice nových ředitelů odborů reprezentujících generaci dnešních třicátníků. Klientské služby povede Michal Švub, který přichází ze společnosti Conseq Investment Management. Na úvěrové analýzy se zaměří Tomáš Smetánka díky svým dlouholetým zkušenostem z HVB Czech Republic. Velitelem IT se stane Ladislav Šimíček, který doposud působil v eBance.

Sdílet

V současné době si mnoho úvěrů berou právě zástupci generace lidí narozených v sedmdesátých letech a naši noví zaměstnanci jsou jejich vrstevníci. Obměnou na postech ředitelů tří odborů si proto slibujeme posílení naší strategie spočívající v orientaci na zákazníka, kterému se snažíme nabízet kvalitní, rychlé a jednoduché služby, vysvětluje Jan Sadil, generální ředitel Hypoteční banky.

Michal Švub (35) vystudoval České vysoké učení technické v Praze, má státní zkoušku z ekonomie na VŠE a celý svůj profesní život pracuje ve finančním sektoru. V roce 2001 nastoupil do Conseq Investment Management na pozici Head of Operations, od roku 2003 byl v této společnosti členem představenstva zodpovědným za Back Office, IT a účetní oddělení. Mezi jeho záliby patří sport, cestování a fotografování.

Tomáš Smetánka (37) po ukončení studia managementu na Vysoké škole zemědělské v Praze od roku 1996 pracoval v České spořitelně, ze které v roce 1999 přešel do HVB Bank. Zde pracoval jako poradce privátních klientů, úvěrový specialista a v posledních čtyřech letech jako vedoucí týmu analýz hypotečních úvěrů. Rád hraje hokej, jezdí na kole a sleduje filmy či divadelní představení.

Ladislav Šimíček (33) do Hypoteční banky nastoupil na základě pětileté externí spolupráce na vývoji a úpravě interních aplikacích. Od roku 1999 se v eBance podílel na přípravě interních systémů, v roce 2004 pak tuto divizi přímo řídil. Jeho koníčkem je práce, s oblibou sportuje a cestuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).