Hlavní navigace

Třetí ročník ING Trophy Tour úspěšně zahájen

Golfové centrum v Praze Hostivaři se 30. dubna 2009 stalo dějištěm zahájení již třetího ročníku golfového turnaje ING Trophy Tour 2009. Stálým generálním partnerem turnaje je společnost ING Wholesale Banking, organizátorem akce společnost Connea. ING Trophy Tour se během roku odehraje v šesti golfových resortech v České republice a na jednom zahraničním hřišti. Celá golfová tour bude zakončena galavečerem v hotelu Paříž v Praze.

Sdílet

Zahajovacího aktu prvního turnaje CEO Golf Cup v Hostivaři se 30. dubna 2009 za ING Wholesale Banking zúčastnil Rolf-Jan Zweep, CEO ING Bank ČR a generální ředitel Wholesale Banking. Již z názvu zahajovacího turnaje vyplývá, že je určen zejména manažerům. A já jako CEO ING Bank ČR jsem velice hrdý na to, že ING Wholesale Banking může být partnerem celé ING Tropy Tour, uvedl při zahájení Rolf-Jan Zweep. Vyvrcholením turnaje bylo předání cen vítězům golfových kategorií a servírovaná gala večeře. ING Trophy Tour byla letos obohacena o nový vizuál, který částečně vychází z loňské image.

V Plzni v Dýšinách si pak druhý květnový den mohli účastníci úvodního turnaje ING Trophy Tour vychutnávat kromě neopakovatelné atmosféry prvních letošních jamek a slunečného počasí i bohatý doprovodný program.

Letošní ročník ING Trophy Tour se bude odehrávat na šesti českých golfových hříštích a v jednom zahraničním resortu v Turecku. Hráči budou soutěžit v jednotlivých kategoriích rozdělených na muže a ženy, individuální hodnocení v každé kategorii je založeno na výši handicapů jednotlivce. Vítěz obou kategorií obdrží na konci každého turnaje pohár a věcné ceny. Absolutní vítěz ING Trophy Tour se ještě může těšit na zvláštní cenu. V rámci doprovodného programu turnajů je připravena nejen golfová akademie a mini turnaj v patování, ale i manikúra a kosmetický koutek pro ženy, masáže, tetování, malování na šátky, tvorba šperků a stylizovaný program pro děti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).