Hlavní navigace

Treasury víkend pro klienty LBBW Bank na Šumavě

[Tisková zpráva] LBBW Bank pozvala v polovině června své VIP klienty a jejich rodiny na víkend do okolí Lipna. Zajímavostí pobytu byl noční výstup na nedaleký Vítkův Hrádek za světel loučí.

Sdílet

Sportovně-relaxační víkend pořádá banka pro své významné klienty a jejich rodinné příslušníky pravidelně, a tentokrát je pozvala na Šumavu do okolí Lipenské přehrady do hotelu Svatý Tomáš.

Bohatému programu, který zahrnoval sportovní aktivity v podobě cyklistického výletu po krásách Šumavy či zajímavou prohlídku elektrárny Lipno, přálo i počasí.

Zajímavý zážitek z ochutnávky pravých šampaňských vín ocenili zejména dospělí a pro děti pak byl nezapomenutelný noční výstup na zříceninu hradu Vítkův Hrádek, nejvýše položeného hradu v Čechách, za svitu loučí a povídání o strašidlech.

„Program byl letos opravdu nabitý a myslím, že řadě našich hostů, stejně jako mně, přišlo vhod wellness centrum, bazén či masáž. Věřím, že se všem hostům pobyt líbil a přijedou i příště,“ zhodnotil víkend Juraj Černička, člen představenstva LBBW Bank CZ a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).