Hlavní navigace

Top úroky a bezpečnost skupiny Raiffeisen pomohly ZUNO Bank k deseti miliardám na vkladech během tří měsíců

[Tisková zpráva] Během pouhých tří měsíců vybrala ZUNO BANK na vkladech klientů deset miliard korun.

Sdílet

„ZUNO se od počátku zavázala k „top úrokům“. To znamená, že dlouhodobě budeme mezi špičkou na trhu. Jak je vidět, klienti na to slyší a přesouvají do ZUNO své úspory,“ říká András Hámori, šéf představenstva ZUNO BANK.

SPOŘENÍ v ZUNO zbudilo u české veřejnosti velký rozruch. Hlavně proto, že jako jediné na trhu nabízí připisování úroků denně. Klienti tak můžou vydělat mnohem víc peněz, protože nemusejí ze SPOŘENÍ odvádět – jinde povinnou – daň.

„O této možnosti se teď hodně mluví, i díky krokům, které podnikla vláda v oblasti zdanění investic. ZUNO i nadále zůstává jedinou bankou, která klientům umožňuje šetřit na dani. Věříme, že si lidé zaslouží co nejvyšší výnosy ze svých úspor,“ dodává Miroslav Střihavka, generální ředitel ZUNO BANK pro Českou republiku.

Vedle top úroků je to hlavně bezpečnost, co vede české klienty ke SPOŘENÍ v ZUNO. Coby člen zavedené Raiffeisen Bank International (RBI) je ZUNO garantem bezpečně uložených peněz. Raiffeisen Banking Group je největší rakouskou bankovní skupinou. V její 125 leté historii neexistuje jediný klient, který by kdy přišel o své úspory.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).