Hlavní navigace

Tomáš Zahálka – nový ředitel privátního bankovnictví LBBW Bank CZ

[Tisková zpráva] Novým ředitelem privátního bankovnictví LBBW Bank CZ se stal Tomáš Zahálka, bankéř s dlouholetou praxí v této oblasti.

Sdílet

Tomáš Zahálka (38) přichází do LBBW Bank CZ z Commerzbank, kde působil jako privátní bankéř a vedoucí týmu senior poradců a zároveň zastával pozici zástupce ředitele privátního bankovnictví. Před Commerzbank dlouhodobě působil v UniCredit Bank.

Tomáš Zahálka se v  bankovnictví pohybuje již dvacet let a z toho patnáct se věnuje právě privátnímu bankovnictví. Ve své praxi začínal od základů péče o klienty přes působení privátního bankéře v regionech až po vrcholové manažerské pozice ve zmiňované oblasti.

Ve své nové pozici v LBBW Bank CZ bude moci uplatnit své dlouholeté zkušenosti při naplňování nové koncepce a vize moderního privátního bankovnictví. Pan Zahálka hovoří plynně anglicky a domluví se i německy či rusky.

Je ženatý a volný čas tráví hlavně v přírodě například golfem, jízdou na kole či túrami po horách. Zajímá se o moderní technologie, auta, ale i umění, zejména funkcionalismus, v jehož duchu vybudovali s manželkou svůj dům.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).