Hlavní navigace

Tisková zpráva

Sdílet

Generali Pojišťovna a.s. likviduje škody způsobené záplavami. Do dnešního dne bylo pojišťovně Generali hlášeno z postižených území více než 300 škodních událostí. Hrubý odhad pojistného plnění do dnešní doby se pohybuje řádově ve stovkách milionů korun.

Generali Pojišťovna a.s. učiní maximum ke zmírnění následků škod u svých klientů, má vytvořené dostatečné technické rezervy a je připravena urychleně řešit vzniklé škody na majetku svých klientů. Likvidace škod způsobených přívalovými dešti a záplavami probíhají operativně podle plánu zpracovaného pro případ kalamitních situací. Řady pracovníků likvidace škod jsou posíleny o další pracovníky, kteří jsou pro podobné situace speciálně vyškoleni. V případě potřeby počítáme s využitím kapacit dalších likvidátorů z nezasažených lokalit.

Klienti pojišťovny Generali by se pro hlášení škod měli obracet na kanceláře pojišťovny Generali nejlépe přímo v dané lokalitě (adresy všech poboček jsou uvedeny na www.generali.cz), k ohlášení škod mohou však využít také bezplatné infolinky pojišťovny Generali 0800 150 155, která je v provozu celý týden včetně sobot a nedělí od 8,00 do 18,00 hodin , na e-mail: servis@generali.cz, telefonicky na číslo 02/ 21 091 000 nebo na fax. číslo: 02/ 21 091 300. 

Martina Kurfirstová
Tisková mluvčí
Generali Pojišťovna a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).