Hlavní navigace

Tisící klient Wüstenrot hypoteční banky

Téměř přesně na rok od zahájení obchodní činnosti už zpracovává Wüstenrot hypoteční banka a.s. tisící žádost o hypoteční úvěr. Žádost pochází z českobudějovického regionu a klientovi, bude-li úspěšný, bude poskytnuta zajímavá sleva na poplatcích.

Sdílet

Hlavní specialitou Wüstenrot hypoteční banky jsou úvěry na bydlení v kombinaci se stavebním spoření a životním pojištěním. Počínaje 1. květnem se Wüstenrot hypoteční banka zapojila i do tzv. americké hypotéky a rozšířila účely, na které úvěr poskytuje. Hypotéku Wüstenrot lze nyní získat i na družstevní byt, na úhradu vkladu do družstva, na opravy a rekonstrukce bytů nebo rodinných domů, kde klient je v nájmu. Třešničku na dortu představují úvěry na vybavení domácnosti. Zájem je a několik těchto „amerických hypoték“ již bylo poskytnuto.

O dobrých výsledcích Wüstenrot hypoteční banky svědčí i její nyní již sedmé místo na trhu hypotečních úvěrů soukromým osobám a také skutečnost, že už 20. dubna proběhla první úspěšná emise pětiletých Wüstenrot hypotečních zástavních listů v objemu 300 milionů Kč.

doc. Ing. František Pavelka

tiskový mluvčí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).