Hlavní navigace

Termínovaný vklad Volksbank GARANT

Volksbank CZ, a. s. nabízí depozitní produkt Termínovaný vklad Volksbank garant s možností zaručeného nadstandardního výnosu. Termínovaný vklad v sobě kombinuje výnos z garantované úrokové sazby a úrokové prémie, která je vkladatelům připsána při splnění podmínek pro její vyplacení.

Sdílet

Volksbank CZ garantuje úrokovou sazbu během celé doby trvání vkladu a také zaručuje výplatu vložené částky ve výši 100 %. Vložená částka, garantovaný výnos a úroková prémie jsou vyplaceny v poslední den trvání vkladu.

Založení vkladu Volksbank Garant je stejně jednoduché jako založení standardního termínovaného vkladu. Minimální výše investice činí 30 000 korun a dále je možno ukládat celé násobky 1 000. Termínovaný vklad Volksbank Garant je pojištěn v souladu se zákonem o bankách.

Podmínky Emise č. 04/04

Úroková prémie u aktuální emise činí 4,50 % p. a., přičemž garantovaný výnos je 0,20 % p.a. Celkový výnos tak může dosáhnout 4,70 % p.a. Podmínkou vyplacení úrokové prémie je udržení měnového kurzu EUR/USD v pásmu 1,2050–1,2650 během celé doby trvání vkladu, tj. v období od 4. 10. 2004 do 7. 12. 2004.

Volksbank Garant má velmi krátkou dobu vázanosti prostředků – zpravidla méně než 3 měsíce – na rozdíl od podobných produktů nabízených na českém trhu s dobou vázanosti vložených peněz od jednoho do pěti let.

Oldřich Kračmer
Vedoucí oddělení marketingu
Volksbank CZ, a. s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).