Hlavní navigace

Termínovaný vklad s atraktivním výnosem EUROTOP 50

Živnostenská banka začíná od 1. dubna jako první banka v tuzemsku nabízet atraktivní termínovaný vklad EUROTOP 50 s možností podílet se na růstu akciového indexu 50ti největších evropských společností. Klient přitom nenese žádné riziko plynoucí z případného poklesu hodnoty akcií.

Sdílet

Nový termínovaný vklad EUROTOP 50 kombinuje výhody klasického termínovaného vkladu a zajištěných produktů vázaných na vývoj akciového indexu. Na rozdíl od jiných zajištěných produktů však EUROTOP 50 garantuje plnou návratnost všech investovaných prostředků, přičemž maximální výše výnosů není nijak omezena. Klient tak získává 100 procentní podíl na průměrném zhodnocení akciového indexu Dow Jones EUROSTOXX 50. Ten je složen z akcií 50 největších společností podle tržní kapitalizace Eurozony, se kterými se obchoduje na hlavních světových burzách (New York, Londýn, Paříž, Frankfurt).

Klient, který investuje do termínovaného vkladu EUROTOP 50, přitom neplatí žádné vstupní poplatky a všechny investované peníze jsou ze zákona pojištěny. Investovat je možné v české koruně, klient tak nepodstupuje žádné měnové riziko z kurzového rozdílu.

Minimální výše investovaného vkladu činí 10 tisíc Kč, horní hranice není nijak omezena. Klienti mohou do termínovaného vkladu EUROTOP 50 investovat prostředky do 31. května 2004 – úrok za toto upisovací období činí 0,7 procenta p.a. Celková doba splatnosti termínovaného vkladu je 4 roky, přičemž banka garantuje úrok 0,4 procenta při splatnosti.

Ivo Polišenský
PR Manager

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).