Hlavní navigace

Téměř 50 % držitelů AVON karty ji užívá pro každodenní nákupy

Téměř polovina držitelů kreditní karty AVON, která je společným projektem GE Money a společnosti AVON, ji využívá k běžným denním nákupům. Mezi hlavní financované zboží patří oblečení, pohonné hmoty a potraviny.

Sdílet

Druhá polovina (55 %) ji používá na nákup kosmetiky AVON. Ukazuje se, že její držitelé vnímají pozitivně věrnostní program, kdy za každou uskutečněnou transakci získávají na svůj účet body a po dosažení určitého limitu pak kupón na výhodný nákup kosmetiky AVON. Karta byla pro obchodní zástupce značky AVON uvedena na trh na konci roku 2006, nyní může nově její výhody využívat každý.

Kreditní karta Avon má standardní vlastnosti kreditních karet a je akceptována všemi maloobchodníky a bankomaty s logem MasterCard po celém světě. Karta nabízí jedny z nejnižších nákladů na správu úvěrového účtu – klient neplatí v prvním roce užívaní karty roční poplatek ani měsíční poplatek nebo poplatek za zasílání výpisu. Měsíční úroková sazba činí pouze 1,65 % a je jednou z nejnižších na trhu. Pokud klienti využijí 50denní bezúročné období, není jim účtován ani tento úrok a mají tak peníze zcela zdarma.

„Jsem velmi rád, že jsme ve spolupráci se společností AVON udělali další významný krok směrem ke zlepšení služeb pro naše zákazníky. Věřím, že se kreditní karta AVON stane ve své třídě preferovaným platebním nástrojem v České republice,“ uvedl Charlie Coode, generální ředitel a předseda představenstva GE Money Multiservis.

„Naše Avon lady si kreditní kartu AVON velmi oblíbili. Ukazuje se, že finanční výhody a pohodlí spojené s jejím užíváním společně se zajímavým designem jsou pro naše Avon lady atraktivní,” doplnila Marianna Bradovková, generální ředitelka AVON.

Česká republika byla první zemí, kde byla spolupráce mezi GE Money a společností Avon Cosmetics zahájena. V současné době využívají kartu obchodní reprezentanti AVON v Polsku, v letošním roce bude vydána také v Maďarsku.

Společnost GE Money Multiservis financovala v loňském roce nákupy za více než 9,6 miliard korun a potvrdila tak svoji vedoucí pozici na českém trhu splátkového prodeje. V roce 2006 využilo služeb GE Money Multiservis více než 334  000 nových zákazníků a celkové číslo aktivních klientů téměř dosáhlo hranice 559  000.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).