Hlavní navigace

Telekomunikační skupinu GTS CEH dnes v České republice definitivně posílil také Contactel

Praha, 2. února 2006 – Středoevropská telekomunikační skupina GTS Central European Holding (GTS CEH), jejíž součástí je i český celonárodní telekomunikační operátor GTS Novera, dnes v Praze uzavřela akvizici společnosti Contactel. Smlouva o převodu 100% podílu byla podepsána vloni v listopadu, v lednu tohoto roku pak transakci schválil ÚOHS. V pondělí 30. ledna GTS CEH uzavřela také transakce, kterými získala společnosti Telenor Networks a Nextra v ČR a na Slovensku.

Sdílet

Dokončení akvizic společností Contactel, Telenor Networks a Nextra mateřskou skupinou GTS CEH spouští v rámci všech společností proces nejprve provozního a následně i právního sloučení uvedených společností v jednu organizaci, která bude v budoucnu v České republice vystupovat pod jednotnou obchodní značkou GTS Novera.

Čeká nás v první řadě vytvoření sjednoceného a vysoce konkurenceschopného produktového portfolia, které nabídneme stávajícím i potenciálním zákazníkům, popisuje první kroky slučování společností generální ředitel GTS Novera Milan Rusnák, který se k dnešnímu dni stal také jednatelem nově získané společnosti Contactel.

Tyto změny budou znamenat pro všechny naše zákazníky přínos. V souvislosti se začleněním jmenovaných společností do GTS Novery proběhnou v první fázi zejména organizační změny, které se technicky nikoho ze zákazníků nedotknou, ujistil Milan Rusnák a dodal: Všechny společnosti budou i nadále poskytovat služby beze změn tak, jak je mají zákazníci specifikovány ve smluvních dokumentech uzavřených se společnostmi Contactel, Telenor Networks či Nextra Czech Republic. Všechny uzavřené dohody a smlouvy tedy zůstávají i nadále v platnosti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).