Hlavní navigace

T-Mobile má nového zástupce v APMS

Praha 19. ledna 2007 – Novým zástupcem T-Mobile v Asociaci mobilních operátorů a zároveň členem představenstva tohoto sdružení se místo odcházejícího Aleše Janků stává Mgr. Miroslav Uřičař (1974), ředitel právního a regulačního útvaru T-Mobile. M. Uřičař pracuje ve společnosti T-Mobile od roku 1999.

Sdílet

Jako General Legal Counsel vede v T-Mobile právní a regulační útvar, je zodpovědný rovněž za oblast vnějších vztahů a v rámci skupiny T-Mobile International se účastní mezinárodních projektů. Specializuje se na správní právo a regulační problematiku síťových odvětví, zejména elektronických komunikací, včetně soutěžně-právní oblasti. Předsedá legislativní komisi České asociace pro soutěžní právo. Příležitostně publikuje a přednáší na odborných konferencích a seminářích.

JUDr. Aleš Janků (1950) odešel po čtyřletém působení ze společnosti T-Mobile na konci roku 2006 z postu ředitele vnějších vztahů T-Mobile. Aleš Janků řídil divizi vnějších vztahů, která má na starosti interní i externí PR společnosti, Public affairs a program společenské zodpovědnosti fir­my.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).