Hlavní navigace

Studenti sázejí na internet a větší pohodlí

Minimum námahy a moderní technologie. Tak se dají ve stručnosti shrnout náměty studentských prací, které doposud došly na adresu soutěže „Ideální banka ve 21. století“. Až do 31. října se v ní mohou mladí lidé pomocí eseje vyjádřit, jak by měl takový finanční ústav vypadat. Ve hře jsou ceny od partnera soutěže Poštovní spořitelny v celkové hodnotě až 60 000,- Kč!

Sdílet

Studenti všech středních a vysokých škol získávají unikátní možnost říci českým bankám, jak by si představovali jejich činnost a vztah ke klientům. „Se svými názory se mladí utkají v boji o první místo a 20 000 Kč. Výhru však nezíská pouze první v pořadí, ale 20 nejlepších prací, které vybere odborná porota složená s odborníků na finance a bankovnictví,“ popisuje Marek Roll, tiskový mluvčí Poštovní spořitelny.

Nejvíce by si studenti přáli co nejjednodušší, nejrychlejší a nejintuitivnější ovládání svého účtu, a tedy maximálně jednoduché nakládání se svými penězi. Kolikrát se témata věnují představám podobným z filmů Matrix či Minority Report. „Každopádně jsou nápady mladých o bance 21. století neotřelé a pro nás inspirující. V jejich námětech hrají velkou roli internet nebo hlasové služby,“ dodává Roll.

Šanci vyjádřit svůj názor mají mladí až do 31. 10. 2007, do kdy je možné přihlašovat práce. Tím se považuje její zaslání na email organizátora soutěže soutez@bankovnipoplatky.com s uvedením jména, adresy, jména studované školy, telefonního čísla a emailu autora práce. Informace k soutěži je možné najít na adrese:

http://www.bankovnipoplatky.com/…ormace-1017/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).