Hlavní navigace

Studenti mají možnost získat 200 tisíc korun na své ČSOB Studentské konto

200 000 tisíc korun za jedinou SMS s nejnápaditějším sloganem nabízí ČSOB v zábavné soutěži svým klientům, majitelům ČSOB Studentského konta. Autoři druhého a třetího nejoriginálnějšího nápadu dostanou od banky na své studentské účty připsáno po 100 000 korunách.

Sdílet

Úkol soutěže pro studenty je velmi jednoduchý – vymyslet co nejzajímavější slogan ilustrující téma „bohatší studentský život“. ČSOB se tak vydává mezi studenty propagovat novou strategii své značky založenou na správě klientských hodnot a budovanou kolem hesla (claimu) „Pro bohatší život“.

Každý může až do 15. října poslat na číslo 903 09 06 SMS zprávu se svým návrhem sloganu. Pokud se zároveň do tohoto termínu stane majitelem účtu ČSOB Studentské konto a jeho slogan bude vyhodnocen, vyhrává peněžitou částku, jež bude připsána právě na tento jeho účet.

Studentský život s takto velkou výhrou může být opravdu velmi zajímavý. Jediná SMSka není nesplnitelná podmínka a kreativita či recese ke studentskému životu nerozlučně patří. Takže očekáváme skutečně velký zájem. S prázdnou neodejdou ani ti, jejichž slogany neuspějí. Pro prvních 1500 zájemců o ČSOB Studentské konto jsme připravili praktický batoh s ledvinkou, uvedl Ing. Ivan Čopák, ředitel bankovnictví pro drobnou klientelu.

Zřízení ČSOB Studentského konta banka nabízí studentům zdarma, stejně jako vedení účtu a zasílání pravidelných výpisů po celou dobu studia. Další výhodou je bezplatné vydání mezinárodní platební karty Maestro Student a slevové karty ISIC. S ČSOB Studentským kontem mohou jeho majitelé navíc využívat za zvýhodněných podmínek ČSOB Spořící účet, ČSOB Termínovaný vklad nebo ČSOB Elektronické bankovnictví, díky němuž navštíví pobočku za celou dobu vedení konta jen jedinkrát – ve chvíli, kdy účet zřizují.

Milan Tománek
Výkonný ředitel
Komunikace a vztahy k investorům

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).