Hlavní navigace

Stuart Evers se stal ředitelem pro mezinárodní obchod v GTS Central European Holding

Do nadnárodní telekomunikační skupiny GTS Central European Holding (GTS CEH), jejíž součástí je i český celonárodní operátor GTS Novera, nastoupil v polovině května Stuart Evers. Jako Ředitel pro mezinárodní obchod je zodpovědný za posilování pozice skupiny GTS CEH na středoevropském telekomunikačním trhu. Působit bude v pražské kanceláři GTS Novera.

Sdílet

Stuart Evers absolvoval studia marketingu a managementu na dublinské Trinity College a Dublin Institute of Technology. Je členem Marketing Institute of Ireland a European Marketing Confederation. V oblasti telekomunikací pracuje již více než deset let. V rámci evropského regionu zastával různé manažerské pozice ve firmách eircom, TDC nebo Galileo. Poslední čtyři roky působil jako Ředitel pro mezinárodní obchod ve společnosti Český Telecom, kde za tu dobu více než šestkrát znásobil objem ročních obchodů.

Stuart Evers se narodil v irském Dublinu v roce 1973. V Praze žije již přes čtyři roky a také se zde oženil. Mezi jeho záliby patří fotbal, squash, box a lyžování. Je rovněž spisovatelem – svou prózu publikuje pod pseudonymem Tom Connery.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).