Hlavní navigace

Strukturovaný dluhopis - nový lukrativní produkt HVB

Nová možnost investice. Minimální garantovaný výnos 6 %.

Sdílet

Rozhodnutí jak zhodnotit peníze není v době extrémně nízkých úrokových sazeb jednoduché. Zajímavou investiční příležitost pro širokou veřejnost nabízí HVB Bank.

HVB – strukturovaný dluhopis je korunový dluhopis, který spojuje jistotu návratnosti investovaných prostředků s atraktivní možností participovat na růstu akciových burz v Evropské unii, v USA a Japonsku. Přitom má investor možnost rozhodnout se mezi minimálním garantovaným výnosem ve výši 6% nebo maximálně možným podílem na růstu světových akciových trhů.

HVB Bank, jako čtvrtá největší banka v České republice disponující silným kapitálovým zázemím finanční skupiny HVB Group, garantuje bezpečnost investic. Další významnou předností strukturovaného dluhopisu je daňová optimalizace. Rozdíl mezi nákupní cenou a cenou zpětného odkupu je osvobozen od daně z příjmu, pokud jsou cenné papíry v držení fyzických osob déle než 6 měsíců.

HVB Bank nabízí také zpětný odkup dluhopisů, a to i před datem jejich splatnosti.

V porovnání s ostatními formami investování zaznamenaly zajištěné investiční fondy v letošním roce nejvyšší dynamiku růstu na kapitálových trzích v Západní Evropě.

Snahou HVB Bank proto je, aby i čeští občané mohli investovat tímto moderním způsobem a to dokonce v Českých korunách., prohlásil Ing. Petr. Koblic, ředitel odboru Privátní bankovnictví a cenné papíry.

HVB Bank CZ je dceřinou společností rakouské Bank Austria Creditanstalt (BA-CA), která je v rámci skupiny HVB Group odpovědná za trhy ve střední a východní Evropě. BA-CA provozuje vedoucí bankovní síť ve střední a východní Evropě s 860 pobočkami v 11 zemích, 18 000 zaměstnanci a 3,5 miliony klientů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).