Hlavní navigace

Stavební spořitelnou roku 2002 je ČMSS

Sdílet

V kategorii stavebních spořitelen v rámci 1. ročníku ocenění MasterCard Banka roku 2002 se na prvním místě umístila Českomoravská stavební spořitelna. Získala tak titul Stavební spořitelna roku 2002.

Vyhlašovatelem akce, jejímž cílem je ocenit kvalitu služeb a produktů bankovních domů, stavebních spořitelen a penzijních fondů, je analyticko-poradenská společnost Fincentrum. O celkovém pořadí rozhodovala nezávislá porota složená z více než tří set manažerů, zástupců médií, akademické sféry a státní správy. Vyhlášení výsledků prvního ročníku se uskutečnilo se pod záštitou ministra financí ČR.

Podle člena představenstva ČMSS Hanse-Dietera Funkeho, který ocenění Stavební spořitelna roku 2002 přebíral, je titul pro ČMSS oceněním kvalitní a profesionální práce všech zaměstnanců a finančních poradců nejoblíbenější tuzemské stavební spořitelny.

ČMSS je největší česká stavební spořitelna. K 31.9.2002 spra­vovala téměř 1,8 milionů platných účtů. Za dobu své existence poskytla již více než 280 tisíc úvěrů ze stavebního spoření a překlenovacích úvěrů ve výši 37,5 mld. Kč.

Praha, 12. listopadu 2002

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).