Hlavní navigace

Stavební spořitelna Wüstenrot zvýšila úrok z úspor/ Po 6 letech spoření přizná 25% úrokový bonus/ Wüstenrot nabízí v současné době nejvyšší zhodnocení vkladů

Praha, 10. 11. 2006 – Stavební spořitelna Wüstenrot zavádí úrokový bonus ve výši 25 % z celkové částky připsaných úroků. Tímto bonusem zvýhodní všechny smlouvy uzavřené od 13. listopadu do konce roku 2006 a přizná jej klientovi po 6 letech spoření, pokud jeho smlouva splní podmínky pro přidělení cílové částky a klient nebude čerpat úvěr ze stavebního spoření.

Sdílet

Stavební spořitelna Wüstenrot úročí vklady stavebního spoření nejvyšší základní úrokovou sazbou 2,1 % ročně a tento úrok se na základě zavedeného úrokového bonusu zvyšuje na bezkonkurenčních 2,6 % p.a. Klient Wüstenrotu, který spoří optimálních 20 000 korun ročně pro získání nejvyšší státní podpory 3000 korun, dosáhne po 6 letech až o 3000 korun vyšší výnos než u jiných stavebních spořitelen. Vyšší výnos je dán také nižšími poplatky, které si stavební spořitelna Wüstenrot účtuje za vedení účtu stavebního spoření a výpisy z účtů.

Úrokový bonus však není to jediné, co stavební spořitelna Wüstenrot v předvánočním období nabízí. V nové soutěži mohou její klienti, kteří v období od 13. listopadu do konce roku 2006 uzavřou smlouvu o stavebním spoření, vyhrát GPS navigaci do auta. Na své výherce jich čeká celkem čtrnáct.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).